Wróć do poprzedniej strony...

Strona główna


KOMUNIKAT

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 04.10.2018

ZARZĄD ODDZIAŁU  SŁUPCA  INFORMUJE , ŻE  DNIA  13-10-2018  tz. SOBOTA  O  GODZ   17.00  W  RESTAURACJI

‘CZARDASZ’  PIOTROWICE  k/ SŁUPCY ODBĘDZIE  SIĘ  UROCZYSTE  PODSUMOWANIE  I

WRĘCZENIE  NAGRÓD  ZA  SEZON  2018

WSZYSTKICH  CZŁONKÓW  NASZEGO  ODDZIAŁU  SERDECZNIE  ZAPRASZAMY


Szablon wyników składanych do poznania

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 25.09.2018


komunikat

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 25.09.2018

Dnia  26-09-2018  o  godz  16 00 jest  weryfikacja wyników

Proszę więc wszystkie komisje zegarowe  i wkładaniowe wszystkich sekcji  o uczestnictwo w/w dniu


GRATULACJE OD PREZESA ODDZIAŁU ZA WYGRANY LOT GOŁĘBI MŁODYCH NR 5 DLA KOL.STAROSTA DARIUSZ

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 17.09.2018


komunikat

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 17.09.2018

weryfikacja współzawodnictwa lotowego gołębi młodych 2018 odbędzie się dn.26-09-2018 o godz 16.00

na punkcie wkładań Słupca

hodowców którzy osiągneli wynik proszę o przygotowanie odpowiedniej dokumentacji

 


Współzawodnictwo lotowe gołębi młodych - oddział Słupca sezon 2018

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 26.09.2018

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU SŁUPCA OPEN – GOŁĘBI MŁODYCH

Trzy pierwsze gołębie z listy konkursowej z 4 pierwszych lotów organizowanych przez oddział.
O lokacie decyduje najniższy ceoficjent, obowiązują listy oddziałowe.

TYTUŁ

NAZWISKO I IMIĘ

ODDZIAŁ

KONK.

COEFF.

NAGRODA

Mistrz

Lorencki Marian

Słupca

12

258,58

Puchar + dyplom

I V-ce Mistrz

Dutkowiak Henryk

Słupca

12

267.84

Puchar + dyplom

II V-ce Mistrz

Parus Dawid

Słupca

12

337,45

Puchar + dyplom

I Przodownik

Starosta Dariusz

Słupca

12

348.44

Puchar + dyplom

II Przodownik

Szymczak P i B

Słupca

12

352.13

Puchar + dyplom

III Przodownik

Sompolski Jarosław

Słupca

12

360.94

Medal + dyplom

IV Przodownik

Śmiechowski Kazimierz

Słupca

12

426.28

Medal + dyplom

V Przodownik

Karpinski Jan

Słupca

12

467.66

Medal + dyplom

VI Przodownik

Jakubowski A i S

Słupca

12

506.18

Medal + dyplom

VII Przodownik

Witkowski Waldemar

Słupca

12

509.79

Medal + dyplom

VIII Przodownik

Przebieracz Wojciech

Słupca

12

571.52

Medal + dyplom

IX Przodownik

Michalak Roman

Słupca

12

616.59

Medal + dyplom

X Przodownik

Budziński Zdzisław

Słupca

12

699.03

Medal + dyplom

 

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU SŁUPCA – GOŁĘBI MŁODYCH KAT. A

5 najszybszych gołębi z 3 konkursami z 4 wyznaczonych lotów na dystansie powyżej 100 km

O lokacie decyduje najniższy ceoficjent.

TYTUŁ

NAZWISKO I IMIĘ

ODDZIAŁ

KONK.

COEFF.

NAGRODA

Mistrz

Starosta Dariusz

Słupca

15

367.89

Puchar + dyplom

I V-ce Mistrz

Szymczak P i B

Słupca

15

631.82

Puchar + dyplom

II V-ce Mistrz

Parus Dawid

Słupca

15

717.34

Puchar + dyplom

I Przodownik

Śmiechowski Kazimierz

Słupca

15

751.16

Puchar + dyplom

II Przodownik

Sompolski Jarosław

Słupca

15

1042,03

Puchar + dyplom

III Przodownik

Walczak Andrzej

Słupca

15

1511,43

Medal + dyplom

IV Przodownik

Lorencki Marian

Słupca

14

994.33

Medal + dyplom

V Przodownik

Miętkiewicz Wojciech

Słupca

14

1837.43

Medal + dyplom

VI Przodownik

 

Słupca

15

 

Medal + dyplom

VII Przodownik

 

Słupca

15

 

Medal + dyplom

VIII Przodownik

 

Słupca

15

 

Medal + dyplom

IX Przodownik

 

Słupca

15

 

Medal + dyplom

X Przodownik

 

Słupca

15

 

Medal + dyplom

 

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU SŁUPCA OPEN GOŁĘBI MŁODYCH

Pięć pierwszych gołębi z listy konkursowej z wszystkich lotów odbytych przez oddział.

O lokacie decydują punkty z list oddziałowych.

TYTUŁ

NAZWISKO I IMIĘ

ODDZIAŁ

KONK.

PKT.

NAGRODA

Mistrz

Starosta Dariusz

Słupca

25

486,47

Puchar + dyplom

I V-ce Mistrz

Lorencki Marian

Słupca

25

484,56

Puchar + dyplom

II V-ce Mistrz

Dutkowiak Henryk

Słupca

25

483,99

Puchar + dyplom

I Przodownik

Sompolski  Jarosław

Słupca

25

480,08

Puchar + dyplom

II Przodownik

Szymczak P i B

Słupca

25

478,55

Puchar + dyplom

III Przodownik

Śmiechowski Kazimierz

Słupca

25

47795

Medal + dyplom

IV Przodownik

Karpinski Jan

Słupca

25

476,78

Medal + dyplom

V Przodownik

Parus Dawid

Słupca

25

475,46

Medal + dyplom

VI Przodownik

Michalak Roman

Słupca

25

463,12

Medal + dyplom

VII Przodownik

Jakubowski A i S

Słupca

24

459,61

Medal + dyplom

VIII Przodownik

Mietkiewicz Wojciech

Słupca

25

455,51

Medal + dyplom

IX Przodownik

Suszka Kazimierz

Słupca

25

455,49

Medal + dyplom

X Przodownik

Przebieracz Wojciech

Słupca

24

451,91

Medal + dyplom

 

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU SŁUPCA GOŁĘBI MŁODYCH

Osiem pierwszych gołębi z 15 typowanych  z 4 pierwszych lotów organizowanych przez oddział.

TYTUŁ

NAZWISKO I IMIĘ

ODDZIAŁ

KONK.

PKT.

NAGRODA

Mistrz

Starosta Dariusz

Słupca

24

940.41

Puchar + dyplom

I V-ce Mistrz

Parus Dawid

Słupca

24

876.57

Puchar + dyplom

II V-ce Mistrz

Śmiechowski Kazimierz

Słupca

22

817.07

Puchar + dyplom

I Przodownik

Jakubowski A i S

Słupca

20

740.87

Puchar + dyplom

II Przodownik

Szymczak P i B

Słupca

20

723.70

Puchar + dyplom

III Przodownik

Witkowski Waldemar

Słupca

19

688.12

Medal + dyplom

IV Przodownik

Walczak Andrzej

Słupca

18

648.71

Medal + dyplom

V Przodownik

Zych Dariusz

Słupca

18

644.64

Medal + dyplom

VI Przodownik

Pacholski Ryszard

Słupca

18

630.81

Medal + dyplom

VII Przodownik

Nowak A i T

Słupca

17

623.97

Medal + dyplom

VIII Przodownik

Springer-Blaut

Słupca

16

573.46

Medal + dyplom

IX Przodownik

Przebieracz Wojciech

Słupca

14

519.34

Medal + dyplom

X Przodownik

Szymkowiak Czesław

Słupca

10

364.22

Medal + dyplom

 

NAJLEPSZE LOTNIKI MŁODE ODDZIAŁU SŁUPCA

O lokacie decydują punkty.

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

ODDZIAŁ

KONK.

PKT.

NAGRODA

1.

Starosta Dariusz
PL-0189-18    515

Słupca

5

96,55

Puchar + dyplom

2.

Starosta Dariusz
PL-0190-18    6545

Słupca

5

93,87

Puchar + dyplom

3.

Starosta Dariusz
PL-0190-18   6561

Słupca

5

93,48

Puchar + dyplom

 

SUPER MISTRZOSTWO ODDZIAŁU SŁUPCA 

Pięć najlepszych gołębi starych i młodych z największą ilością konkursów zaliczanych do GMP.

TYTUŁ

NAZWISKO I IMIĘ

ODDZIAŁ

KONK.

PKT.

NAGRODA

Mistrz

Szymczak P i B

Słupca

60

2313.05

Puchar + dyplom

I V-ce Mistrz

Śmichowski Kazimierz

Słupca

57

1956.96

Puchar + dyplom

II V-ce Mistrz

Starosta Dariusz

Słupca

55

1664.13

Puchar + dyplom

I Przodownik

Jakubowski A i S

Słupca

52

1803,49

Puchar + dyplom

II Przodownik

Karpinski Jan

Słupca

50

1638.20

Puchar + dyplom

 

MISTRZOSTWO  ( GMP) ODDZIAŁU SŁUPCA GOŁĘBI STARYCH

Pięć pierwszych gołębi z 7 lotów wybranych zaliczanych do GMP.

TYTUŁ

NAZWISKO I IMIĘ

ODDZIAŁ

KONK.

PKT.

NAGRODA

Mistrz

Pawłowski K i K P

Słupca

35

1874.13

Puchar + dyplom

I V-ce Mistrz

Kopeć A i P

Słupca

35

1838.22

Puchar + dyplom

II V-ce Mistrz

Jackowski Arkadiusz

Słupca

35

1837.93

Puchar + dyplom

I Przodownik

Kaczmarek-Gaworski

Słupca

35

1813.00

Puchar + dyplom

II Przodownik

Silski Jarosław

Słupca

35

1809.46

Puchar + dyplom

 


Współzawodnictwo lotowe 2018 gołębi dorosłych

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 18.09.2018

Kategoria A

TYTUŁ

NAZWISKO I IMIĘ

ODDZIAŁ

KONK.

COEFF.

NAGRODA

Mistrz

Pawłowski K. i K.P

Słupca

18

114,93

Puchar + dyp

I V-ce Mistrz

Kopeć A  i P

Słupca

18

319,89

Puchar + dyp

II V-ce Mistrz

Nowak A i T

Słupca

18

459,47

Puchar + dyp

 I Przodownik

Suszka Kazimierz

Słupca

18

667,99

Puchar + dyp

II Przodownik

Jackowski Arkadiusz

Słupca

18

732,54

Puchar + dyp

III Przodownik

Kaczmarek Gaworski

Słupca

18

824,69

Medal + dyp

IV Przodownik

Sypniewski Michał

Słupca

18

911,05

Medal + dyp

V Przodownik

Śmiechowski Kazimierz

Słupca

18

1096,21

Medal + dyp

VI Przodownik

Machajewski Michał

Słupca

18

1266,65

Medal + dyp

VII Przodownik

Jakubowski A i S

Słupca

18

1330,00

Medal + dyp

 

Kategoria B

TYTUŁ

NAZWISKO I IMIĘ

ODDZIAŁ

KONK.

COEFF.

Nagroda

Mistrz

Pawłowski K. i K.P

Słupca

15

99,36

Puchar + dyp

I V-ce Mistrz

Jackowski Arkadiusz

Słupca

15

255,84

Puchar + dyp

II V-ce Mistrz

Kopeć A i P

Słupca

15

431,57

Puchar + dyp

I Przodownik

Machajewski Michał

Słupca

15

438,62

Puchar + dyp

II Przodownik

Silski Jarosław

Słupca

15

682,11

Puchar + dyp

III Przodownik

Kaczmarek Gaworski

Słupca

15

826,64

Medal + dyp

IV Przodownik

Nowak A i T

Słupca

15

874,90

Medal + dyp

V Przodownik

Sypniewski Michał

Słupca

15

1274,78

Medal + dyp

VI Przodownik

Śmiechowski Kazimierz

Słupca

15

1397,37

Medal + dyp

VII Przodownik

Jakubowski A i S

Słupca

15

1869,77

Medal + dyp

 

Kategoria C

TYTUŁ

NAZWISKO I IMIĘ

ODDZIAŁ

KONK.

COEFF.

NAGRODA

Mistrz

Pawłowski K. i K.P

Słupca

12

136,56

Puchar + dyp

I V-ce Mistrz

Kopeć A i P

Słupca

12

230,04

Puchar + dyp

II V-ce Mistrz

Jackowski Arkadiusz

Słupca

12

316,88

Puchar + dyp

I Przodownik

Kaczmarek Gaworski

Słupca

12

411,17

Puchar + dyp

II Przodownik

Sypniewski Michał

Słupca

12

652,32

Puchar + dyp

III Przodownik

Jakubowski A i S

Słupca

12

1149,77

Medal + dyp

IV Przodownik

Machajewski Michał

Słupca

12

1307,22

Medal + dyp

V Przowodnik

Śmiechowski Kazimierz

Słupca

12

1557,89

Medal + dyp

 

Kategoria D

TYTUŁ

NAZWISKO I IMIĘ

ODDZIAŁ

KONK.

COEFF.

NAGRODA

Mistrz

Pawłowski K. i K.P

Słupca

45

350,85

Puchar + dyp

I V-ce Mistrz

Kopeć A i P

Słupca

45

981,50

Puchar + dyp

II V-ce Mistrz

Jackowski Arkadiusz

Słupca

45

1305,26

Puchar + dyp

I Przodownik

Kaczmarek Gaworski

Słupca

45

2062,50

Puchar + dyp

II Przodownik

Sypniewski Michał

Słupca

45

2848,06

Puchar + dyp

III Przodownik

Machajewski Michał

Słupca

45

3012,49

Medal + dyp

IV Przodownik

Śmiechowski Kazimierz

Słupca

45

4051,47

Medal + dyp

V Przodownik

Jakubowski Adrian

Słupca

45

4349,54

Medal + dyp

 

Kategoria M

TYTUŁ

NAZWISKO I IMIĘ

ODDZIAŁ

KONK.

COEFF.

NAGRODA

Mistrz

Jackowski Arkadiusz

Słupca

6

58,56

Puchar + dyp

I V-ce Mistrz

 Pawłowski

Słupca

6

91,52

Puchar + dyp

II V-ce Mistrz

Kaczmarek Gaworski

Słupca

6

118,76

Puchar + dyp

I Przodownik

Silski Jarosław

Słupca

6

274,60

Puchar + dyp

II Przodownik

Kopeć A i P

Słupca

6

379,40

Puchar + dyp

III Przodownik

Machajewski Michał

Słupca

6

431,37

Medal + dyp

IV Przodownik

Śmiechowski Kazimierz

Słupca

6

714,28

Medal + dyp

 

Mistrzostwo Tradycyjne 3/50

TYTUŁ

NAZWISKO I IMIĘ

ODDZIAŁ

KONK.

PUNKTY

NAGRODA

Mistrz

Pawłowski K. i K.P

Słupca

39

1907,65

Puchar + dyp

I V-ce Mistrz

Jackowski Arkadiusz

Słupca

39

1883,91

Puchar + dyp

II V-ce Mistrz

Kopeć A. i P.

Słupca

39

1877,69

Puchar + dyp

I Przodownik

Kaczmarek Gaworski

Słupca

39

1860,92

Puchar + dyp

II Przodownik

Machajewski Michał

Słupca

39

1820,70

Puchar + dyp

III Przodownik

Silski Jarosław

Słupca

36

1770,26

Medal + dyp

IV Przodownik

Śmiechowski Kazimierz

Słupca

39

1759,94

Medal + dyp

V Przodownik

Szymczak P. i B

Słupca

38

1740,16

Medal + dyp

VI Przodownik

Kuterman Andrzej

Słupca

38

1708,15

Medal + dyp

VII Przodownik

Jakubowski A i S

Słupca

38

1704,90

Medal + dyp

VIII Przodownik

Suszka Kazimierz

Słupca

35

1504,94

Medal + dyp

IX Przodownik

Ratajczak Janusz

Słupca

32

1483,10

Medal + dyp

X Przodownik

Jaskula Jarosław

Słupca

33

1474,87

Medal + dyp

 

Mistrzostwo Tradycyjne 5 z całości

TYTUŁ

NAZWISKO I IMIĘ

ODDZIAŁ

KONK.

PKT.

NAGRODA

Mistrz

Pawłowski K. i K.P

Słupca

65

3170,08

Puchar + dyp

I V-ce Mistrz

Kopeć A. i P.

Słupca

65

3108,14

Puchar + dyp

II V-ce Mistrz

Jackowski Arkadiusz

Słupca

65

3102,92

Puchar + dyp

I Przodownik

Kaczmarek Gaworski

Słupca

63

2958,34

Puchar + dyp

II Przodownik

Machajewski Michał

Słupca

61

2853,71

Puchar + dyp

III Przodownik

Śmiechowski Kazimierz

Słupca

64

2818,31

Medal + dyp

IV Przodownik

Silski Jarosław

Słupca

57

2749,97

Medal + dyp

V Przodownik

Szymczak P i B

Słupca

61

2705,54

Medal + dyp

IV Przodownik

Kulterman Andrzej

Słupca

61

2628,88

Medal + dyp

VII Przodownik

Jakubowski A i S

Słupca

56

2332,33

Medal + dyp

VIII Przodownik

Jaskula Radosław

Słupca

51

2279.00

Medal + dyp

IX Przodownik

Karpiński Jan

Słupca

56

2242,52

Medal + dyp

X Przodownik

Sypniewski Michał

Słupca

54

2167.99

Medal + dyp

 

Najlepsze lotniki Dorosłe

 

NAZWISKO I IMIĘ

ODDZIAŁ

PŁEĆ

KONK

PKT.

NAGRODA

1.

Silski Jarosław

PL-0285-12-4367

Słupca

1,0

11

5173,16

Puchar + dyp

2.

Pawłowski K. i K.P
PL-0283-15-3045

Słupca

0,1

11

4625,53

Puchar + dyp

3.

Pawłowski K. i K.P
PL-2011-377760

Słupca

0,1

11

4625,53

Puchar + dyp

 

Najlepsze roczne

 

NAZWISKO I IMIĘ

ODDZIAŁ

PŁEĆ

KONK

PKT.

NAGRODA

1

Lewandowski - Matuszak

PL -0189-17-5348

Słupca

1,0

6

1961,78

Puchar + dyp

2.

 

Szymczak P i B
PL-0189 – 17-168

Słupca

1,0

6

1930,08

Puchar + dyp

3.

 

Pawłowski K. i K.P

PL-0283-17-6070

Słupca

0,1

6

1538,81

Puchar + dyp

 

 

Nagrody ufundowane przez Jarosława Szczepaniaka:

Lot WITTSTOCK

 

NAZWISKO I IMIĘ

ODDZIAŁ

PRĘDKOŚĆ

NAGRODA

1

Jaworski SZ. P

PL-0283-17-6722

Słupca

1146,11

Puchar

 

 

 

 

 

Lot  HAMBURG

 

NAZWISKO I IMIĘ

ODDZIAŁ

PRĘDKOŚĆ

NAGRODA

1

Jackowski Arkadiusz
PL-0283-15-2119

Słupca

1044,78

Puchar

 

 

 

 

Lot  Bonin

 

NAZWISKO I IMIĘ

ODDZIAŁ

PRĘDKOŚĆ

NAGRODA

1

Nowak A i T

PL-0189-18  1914

Słupca

1366,42

Puchar

 

 

 

 

Za wszelkie pomyłki z góry przepraszam i proszę o zawiadomienie wiceprezesa ds. lotowych.


Powyżej wyświetlono pięć ostatnich wpisów + wszystkie wpisy z ostatnich 31 dni.

>> POKAŻ WSZYSTKIE WPISY <<

Ostatnio dodano wyniki dla lotu:
Bonin
z dnia 16.09.2018



Reklama


Plan lotów
gołębie dorosłe
sezon 2018


Plan lotów
gołębie młode
sezon 2018